Marketing Menedzser (Kiskunfélegyháza)

A hirdetés már lejárt!

Marketing Menedzser

Leírás

Kiskunfélegyházi partnerünk számára keresünk munkatársat, Marketing Menedzser pozícióba.

Feladatok

  • 4 fős marketing csapat teljeskörű koordinálása,
  • Projekteken dolgozó munkatársak, alvállalkozók munkájának szervezése, ellenőrzése,
  • A teljes online és offline marketing terület szakmai vezetése,
  • A marketing stratégia kidolgozása és operatív megvalósítása a munkatársakkal és az ügynökségekkel együtt,
  • A cég arculati megjelenésének korszerűsítése,
  • Külső – belső vállalati kommunikáció,
  • Marketing költségek tervezése, után követése, menedzselése, kimutatások készítése,
  • Törzsvásárlói rendszer fejlesztése,
  • POS anyagok kezelése, újítása,
  • Céges rendezvények szervezése,
  • Folyamatok fejlesztése.

Elvárások
  • Több éves szakmai tapasztalat online és offline marketing területen,
  • Kiemelten: online marketing, közösségi média alapos ismerete (Facebook, Instagram stb.),
  • Releváns, felsőfokú végzettség,
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat szükséges.

Amit kínálunk
  • Stabil, biztos munkahely,
  • Dinamikusan fejlődő, inspiráló környezet,
  • Céges autó, telefon, laptop,
  • Megfelelő munka-magánélet egyensúly,
  • Rendszeres élmény- és csapatépítő programok,
  • Home Office lehetőség nincs, de egy nagyon jó csapat vár Téged!

Munkavégzés helye

Kiskunfélegyháza