Marketing menedzser (Budapest)

Magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cég megbízásából széleskörű tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Marketing menedzser

Elvárások:

Keressük azt az inspiráló, kreatív kollégát, aki a cégcsoporton belüli széles körű tevékenységek, úgymint mérnöki szolgáltatások, vagy sport szolgáltatásokhoz (gokart, motor) kapcsolódó marketing feladatait ellátná, koordinálná., ,

Az álláshoz tartozó elvárások:,

  • Felsőfokú végzettség preferáltan marketing területen,
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Magabiztos social media felület kezelés (Facebook, Instagram, TikTok- szöveges és képi tartalom),
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • Kereskedelmi affinitás,
  • Jó kommunikációkészség, önálló munkavégzés, strukturált gondolkodás,
  • Kreatív, motivált, határozott és dinamikus személyiség

Előnyt jelent:

  • Esztétikai érzék,
  • Korábbi marketing tapasztalat,
  • Sajtókapcsolatok,
  • Értékesítési tapasztalat (sales)

Feladatok:

  • Komplex marketing kampányok tervezése, kivitelezése költségszámítással, koordinálása, kiértékelése,
  • Éves marketing terv kialakítása,
  • Céges arculati elemek (weboldal) és reklámanyagok, kiadványok tervezése, megrendelése, használatuk ellenőrzése,
  • Céges rendezvények szervezésében és kommunikációjában való aktív részvétel,
  • Social media tartalomgyártás és menedzsment,
  • Külső hírlevelek szerkesztése,
  • Lehetséges új partnerek felkutatása,
  • Riportálás a vezetőség felé, ,

Megbízóról:, Magyarországon jól ismert és elismert egyedi igényeket kielégítő, magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cégeknek, Nagyfokú rugalmassággal rendelkezünk az épületgépész tervező-kivitelező mérnöki szolgáltatások területén

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, növekvő cég,
  • Fejlődési, tanulási lehetőség,
  • Folyamatos szakmai kihívások,
  • Csapatépítő rendezvények,
  • Azonnali munkakezdés, ,

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is szíves fogadjuk!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest