Marketing munkatárs (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Marketing munkatárs

Leírás

Vízipari szolgáltató partnerünk részére Marketing munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Marketing, média és PR stratégiák tervezésében és fejlesztésében való részvétel
  • Különböző marketinganyagok és tartalmak előkészítése – sajtóközlemények és közösségi médiás bejegyzések
  • Online kommunikációs platformok kezelése – Facebook, Instagram, YouTube, Google
  • Külső hírlevél szolgáltatás megvalósítása, koordinálása
  • Marketing anyagok elkészítése
  • Asszisztensi feladatok ellátása
  • Szakmai rendezvények és konferenciák szervezése és lebonyolítása
  • Piackutatás
  • Rendezvények, kiállítások, utazások szervezése

Elvárások

  • Felsőfokú marketing, kommunikáció vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és szövegíró készség
  • Önálló és csapatban is hatékony munkavégzés
  • Dinamikus, ambiciózus, motivált személyiség
  • Szakmailag igényes, önálló munkavégzés
  • MS Office program, illetve a Facebook meta hirdetések ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Több, mint 20 éves múlttal rendelkező, stabil munkahely
  • Év Felelős Foglalkoztatója (2023)
  • Változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok
  • Motivált, jól együttműködő csapat
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét