Marketing munkatárs (Budapest)

Magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Marketing munkatárs

Elvárások:

Keressük azt az inspiráló, kreatív kollégát, aki a cégcsoporton belüli széles körű tevékenységek, de főként sport szolgáltatásokhoz (motorsport) kapcsolódó marketing feladatait ellátná, koordinálná szorosan együttműködve a felsővezetővel., , Az álláshoz tartozó elvárások:, Legalább 3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, Kreativitás, önálló munkavégzés felsővezetői kontroll mellett, Magabiztos social media felület kezelés (Facebook, Instagram, TikTok- szöveges és képi tartalom), Kereskedelmi affinitás, Jó kommunikációkészség, önálló munkavégzés, strukturált gondolkodás, Kreatív, motivált, határozott és dinamikus személyiség

Előnyt jelent:

Esztétikai érzék, Korábbi marketing tapasztalat, Sajtókapcsolatok, Értékesítési tapasztalat (sales), Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban), Azonnali munkakezdés

Feladatok:

Komplex marketing kampányok tervezése, kivitelezése, koordinálása, kiértékelése, A rendezvényekhez kapcsolódó lehetséges szponzorok felkutatása, kapcsolatfelvétele, Szponzori marketing anyagok elkészítése (tartalomgyártás - szövegírás, képek és videók készítése), Rendezvények szervezésében és kommunikációjában való aktív részvétel, Social media tartalomgyártás és menedzsment

Amit kínálunk:

Dinamikusan fejlődő, növekvő cég, Fejlődési, tanulási lehetőség, Folyamatos szakmai kihívások, Csapatépítő rendezvények

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest