Marketing (Project) Manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Vállalkozó szellemű Marketing szakembert keresünk start-up Partnerünkhöz, aki marketing oldalról összefogná új termékük kialakítását és nemzetközi piacokra történő bevezetését.

Ha projekt szemlélettel rendelkezel, nem riadsz vissza a kihívásoktól és van már tapasztalatod márkaépítésben, akkor lehet, hogy ez a lehetőség éppen Neked szól:

Marketing (Project) Manager

Feladatok

  • marketing stratégia megalkotása
  • aktív részvétel az alkalmazás tervezésében
  • szoros együttműködés az IT és a tartalomfejlesztő csapattal
  • az amerikai célpiac pontos feltérképezése
  • a célközönség eléréséhez szükséges koncepció megalkotása és megvalósítása
  • marketing kampányok hatékonyságának mérése és optimalizálása
  • cég- és termékmárka építése
  • szövegírás, tartalomgyártás
  • weboldal, social media és egyéb kommunikációs csatornák felépítése és kezelése
  • tesztelői kör építése & szükség szerint további szakemberek bevonása

Követelmények

  • Min. 3-5 év marketing tapasztalat - lehetőleg komplett projektekben szerzett
  • új termékek bevezetésében szerzett tapasztalat (B2B és B2C)
  • Folyékony angol nyelvismeret
  • Folyamatos up-to-date ismeret a marketing területéről
  • Proaktív, önálló munkavégzésre képes személy
  • Csapatszellem

Előny, ha

  • mobil alkalmazás kapcsán szerzett tapasztalatod van
  • amerikai piacon szerzett tapasztalatod van
  • growth hacking ismeretekkel bírsz
  • vezetői tapasztalatokkal is rendelkezel

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapfizetés
  • Cafeteria
  • Home office lehetőség
  • Támogató, innovatív közeg
  • Egyedi projekt, start-up életében való részvétel

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest