Marketing specialista (Martfű)

A hirdetés már lejárt!

Martfű Hotel Thermal SPA munkájára igényes, rendkívül motivált Marketing specialista kollégát keres. Szeretnéd, ha nem a megszokott sémákat erőltetnék rád a munkádban? Szereted, ha teret kapsz és kiélheted a kreativitásod? Ha igen, köztünk a helyed! Csatlakozz csapatunkhoz, hogy részese lehess a Martfű Hotel Thermal Spa hatalmas megújulásának a turizmus-vendéglátás izgalmas, nyüzsgő világban, egy csodás környezetben a Tisza partján.

Marketing specialista

Feladatok

  • marketing stratégia és akciótervek kidolgozásában való aktív részvétel, kampányok koordinálása (tervezés, lebonyolítás, utókövetés)
  • közösségi média felületek kezelése, azokhoz fotó és videó tartalmak elkészítése
  • tartalomgyártás, szövegírás
  • offline, online (Meta Google Ads) hirdetéskezelés
  • kulcsszavas kutatás és SEO-optimalizálás
  • hírlevelek elkészítése, kiküldése
  • weboldal folyamatos tartalmi aktualizálása, fejlesztésének menedzselése
  • eredmények, hatékonyság mérése, elemzések készítése (Gogle Analytics)
  • adatbázisépítés, menedzselés
  • nyomdai anyagok elkészítésének menedzselése
  • rendezvény menedzselés
  • egyéb marketing folyamatok kialakítása

Elvárások

  • 3-5 év releváns tapasztalat, minimum középiskolai végzettség
  • online és offline marketingeszközök, trendek naprakész ismerete
  • Canva vagy ehhez hasonló grafikai és videó szerkesztőprogram ismerete
  • Planner munkatervező ismerete
  • kiváló szervező és kommunikációs képesség
  • angol alapfok

Előnyök

  • idegenforgalmi területen szerzett marketing munkatapasztalat,
  • felsőfokú marketing irányú végzettség,
  • azonnali munkakezdés,
  • turizmus vendéglátásban szerzett marketing tapasztalat,
  • bizonyítvány online marketing ismeretekről,
  • maximum 40 km-es távolságban lévő lakhely,

Amit kínálunk

  • laptop és mobiltelefon
  • cafeteria
  • megbízható, stabil munkahely
  • teljes munkaidős munkavégzés
  • változatos, sokszínű munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

5435 Martfű, Ifjúság út 2.

Fényképes önéletrajzokat bruttó bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk, június 10-ig.

Martfű