Újságíró (16-2864) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Újságíró (16-2864)

Piacvezető B2B üzleti médiacég részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • a havi nyomtatott B2B magazinba témák és megszólalók keresése,
  • szakmai- és PR-cikkek, interjúk készítése a print és online magazinba
  • az online felületre készülő hírek, cikkek írása és szerkesztése
  • további médiatartalmak előállítása és szerkesztése
  • rendezvények tartalmi szerkesztése, előadók, kerekasztalozók felkérése

Elvárások

  • újságírásban szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • aktív angol nyelvtudás
  • kiváló íráskészség, helyesírás
  • precizitás
  • proaktív, kezdeményező attitűd
  • megoldásorientált gondolkodás

Előnyt jelent:

  • üzleti média területén szerzett tapasztalat
  • szerkesztőségi munkafolyamatok alapos ismerete
  • Adobe tördelő és grafikus programok ismerete
  • audiovizuális tartalmak (videó, podcast) előállításában szerzett tapasztalat
  • SEO ismeretek
  • social media tartalmak előállításában és publikálásában, SM-kampányok lebonyolításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • változatos, sokrétű munka
  • kellemes munkakörnyezet

A munkavégzés helye: Budapest, II. kerület (a munkavégzés helyhez kötött, nincs lehetőség távmunkára, hibrid munkavégzésre)

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest