Mechanikus Karbantartó (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Mechanikus Karbantartó

Feladatok

  • A kovácsoló gépsorok, berendezések szerelése
  • A gyártó gépek, berendezések üzembe helyezése gépkönyv alapján
  • Szükséges időszakos karbantartás a gépeken, berendezéseken
  • Meghibásodás esetén a hibás alkatrész cseréje, javítási utáni beüzemelés
  • Műszaki dokumentációk használata, mérési és hibafelvételi jegyzőkönyv készítése, felhasználása

Követelmények

  • Műszaki ábrázolás alapvető szabályainak ismerete
  • Egyszerűbb gépek műszaki rajz vázlatának elkészítése az érvényes szabványok alkalmazásával
  • Jelképi jelölések, megmunkálási jelek és tűrés illesztés ismerete, a szabványok alkalmazása
  • Robottechnológiával ellátott berendezések karbantartása, mechatronikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Munkába járási támogatás
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabilitás, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen