Mechanikus karbantartó (Győr)

(Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Győri, stabil, bővülő gyártó vállalathoz keresünk tapasztalt kollégát, a következő pozícióba:

Mechanikus karbantartó

Feladatok

  • Összeszerelő sorok, CNC és festő üzem üzemvitelének biztosítása
  • Gépek, berendezések tervszerű, megelőző és eseti karbantartások elvégzése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Mechanika, pneumatika és hidraulika ismeretek
  • Folyamatos műszakrend vállalása - 5 nap munka 12 órában, majd a következő héten 2 nap munka és 5 nap pihenő

Amit kínálunk

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és 10%-os mozgó bér
  • Cafeteria rendszer
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (300 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Iskolakezdési támogatás Cafeterián felül
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr