Mechanikus karbantartó (Kőszeg)

A hirdetés már lejárt!

Mechanikus karbantartó

Leírás

KŐSZEGI partnercégünk részére keresünk MECHANIKUS KARBANTARTÓ munkatársakat speciális 3 MŰSZAKOS munkarendbe.

Feladatok

  • Gyártó gépek mechanikus javítása
  • Megelőző karbantartási munkák végzése, dokumentálása

Elvárások
  • Géplakatos, mechanikai műszerész vagy mechatronikai technikus végzettség
  • Képesség egyéni munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • Speciális 3 műszakos munkarend vállalása, időszakonkénti éjszaka vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:
  • Villanyszerelő vagy elektronikai műszerész/technikus végzettség
  • Karbantartói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkábajárási támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat Szombathelyről és Körmendről
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Kőszeg

Kőszeg