Mechanikus karbantartó (3 műszak) (Székesfehérvár)

Mechanikus karbantartó (3 műszak)

Leírás

Tiszta munkakörnyezet és biztos háttérű munkáltató, amikre számíthat!

Feladatok

  • Forgácsolási feladatok elvégzése
  • Sori karbantartás
  • Új projektek támogatása
  • Szerszámok apró javítása, legyártása
  • Felmerülő hegesztési feladatok elvégzése a rendelkezésre álló eszközök használatával

Elvárások
  • Gépészeti technikum vagy gépészeti műszaki szakközépiskola
  • Bevont elektródás kézi ívhegesztő képesítés
  • Pneumatikai rendszer ismeret (sűrített levegővel való munkavégzés) Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasás
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk
  • Házimozirendszerek, fülhallgatók, hangszórók dolgozói kedvezménnyel!
  • Ingyenes buszjáratok
  • Igényes munkakörnyezet
  • Cafetéria
  • Saját állományba kerülés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye

Székesfehérvár