Mechanikus karbantartó (Debrecen) (Debrecen)

Legyünk együtt sikeresek!

Mechanikus karbantartó (Debrecen)

Feladatok

  • Gépek és épületgépészeti berendezések javítása, karbantartása, a hiba lehetséges okainak vizsgálata;
  • Karbantartások, javítások, átalakítások és új eszközök gyártásának végrehajtásában történő közreműködés;
  • Hibák elhárítása, a karbantartás elvégzése a meglévő karbantartási terv alapján;
  • Karbantartási dokumentációk kitöltése;
  • Kapcsolattartás a termelési területtel.

Elvárások

  • Minimum 3 éves gyártó cégnél szerzett karbantartói tapasztalat;
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete;
  • Műszaki rajzok, ismerete és alkalmazása;
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Windows, MS Office, SAP előnyt jelent) és Siemens S7 vezérlési ismeret;
  • 4 műszakos, folyamatos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Stabil, hosszútávú munkahely.

Előnyök

  • Hegesztési gyakorlat, ismeret előnyt jelent;
  • Hőkezelő folyamatirányító berendezések területén alkalmazott mérés- és szabályozástechnika ismerete előnyt;
  • Érvényes villástargonca-vezetői és darukezelői engedély előnyt jelent.

Munkavégzés helye

  • Debrecen

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Debrecen