Mechanikus karbantartó folyamatos munkarendben (Lukácsháza)

Mechanikus karbantartó folyamatos munkarendben

Leírás

LUKÁCSHÁZI partnercégünk részére keresünk MECHANIKUS KARBANTARTÓ munkatársakat KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL, 4 műszakos munkarendben.

Feladatok

  • Termelésben üzemelő berendezések mechanikus telepítése, javítása és karbantartása
  • Gépek folyamatos üzemmenetének biztosítása
  • Hibaelhárítás szoros együttműködésben az elektromos karbantartókkal
  • Elvégzett javítások dokumentálása

Elvárások
  • Műszaki középfokú végzettség (pl.: lakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépszerelő)
  • Mechanikus karbantartási területen termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízható önálló munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő vállalat
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
  • Kiemelkedő munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges busz használat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Lukácsháza

Lukácsháza