Mechanikus karbantartókat - pályakezdőket is - keresünk! (Kecskemét)

Mechanikus karbantartókat - pályakezdőket is - keresünk!

Leírás

Mechanikus karbantartót keresünk kecskeméti partnerünk részére, jellemzően 2 műszakos munkarendbe.

Feladatok

  • Gépek, berendezések folyamatos karbantartása
  • Hibakeresés, hibafeltárás, hibamegelőzés
  • Gépbeállítások, szerszámcserék végrehajtása
  • Egyéb karbantartási feladatok ellátása

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Hidraulikus és pneumatikus ismeret
  • Alkalmanként 3 műszak vállalása

Amit kínálunk
  • Havi és negyedéves bónuszok
  • Cafetéria juttatás
  • Hétvégi munkavégzés 200%-os kifizetéssel
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét