Medical Assistant (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Medical Assistant

Leírás

Merck Life Science Kft. célja az élettudomány legnehezebb problémáinak megoldása a globális tudományos közösséggel való együttműködéssel - és ezen keresztül törekszik arra, hogy mindenhol felgyorsítsa az emberek jobb egészségi állapotát. Elkötelezettek amellett, hogy a kutatást és a biotechnológiai termelést egyszerűbbé, gyorsabbá és biztonságosabbá tegyék.

Feladatok

  • Az Onkológia, Neurológia és Cardio-Metab és Endokrinológia - Fertilitás üzletág medical és egyéb adminisztratív tevékenységeinek támogatása
  • Az üzletágakhoz kapcsolódóan az országos és nemzetközi konferenciákon, szakmai rendezvényeken (szállás, regisztráció, utazás, programok, anyagok, stb.) az egészségügyi szakemberek és a munkatársak részvételének megszervezése, hatósági kapcsolattartás.
  • Kapcsolattartás az üzletágak Kiemelt Ügyfélkapcsolati Munkatársaival, valamint termékmenedzserekkel; segítségnyújtás medical anyagok készítésében.
  • Kapcsolattartás a reklámügynökségekkel, nyomdákkal, szállodákkal, utazási irodákkal és más szolgáltatókkal. Bármilyen más feladat elvégzése a Biopharma orvosigazgatója és orvosi osztály munkatársainak megbízásából
  • Betegtámogató programok szervezésében való részvétel
  • Az orvosigazgató munkájának támogatása operatív és szervezési kérdésekben.
  • Régiós medical feladatokban az orvosigazgatók tevékenységének támogatása szervezésben, operatív feladatokban.

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Adminisztratív munkakörben szerzett, legalább 1-3 éves tapasztalat
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Gyors adaptálódási készség új szoftverekhez, IT rendszerekhez
  • Megbízható számítógépes ismeretek
  • Erős időgazdálkodási készség, képesség a saját munkafeladatok önálló beosztására, valamint az egymásnak ellentmondó prioritások kezelésére

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti 40 órában végezhető munka

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség
  • Kulturált irodai környezet
  • Fiatalos csapat
  • Éves bónusz, juttatások

Munkavégzés helye

  • Budapest XI.
Budapest