Medical science liaisont (Budapest)

Medical Science Liaison

Medical science liaisont keresünk gyógyszeripari partnerünk számára.

A következő feladatokban számítanak a leendő MSL-re:
  • Sales, marketing tevékenységek tudományos támogatása a hozzátartozó termékportfólió területén – orvos szakmai szempontból
  • Folyamatos kapcsolattartás a szakterület legfontosabb ügyfeleivel
  • Tudományos előadások megtartása lokális, regionális rendezvényeken
  • Kongresszusokon való aktív jelenlét
  • Tudományos anyagok rendszerezése, ismertetése
  • Orvoslátogatók munkájának szakmai támogatása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Tudományos háttér információk feldolgozása
  • Egyedi orvosi kérdések megválaszolása

Mire van szüksége a sikerhez:
  • orvos, esetleg gyógyszerész végzettség
  • Előny a szakterületen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Stratégiai gondolkodás
  • Csapatban együttműködésre és önálló munkavégzésre képesség
  • Tudatosság, felelősségvállalás
  • Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Mire számíthat partnerünktől:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes légkör egy remek csapatban
  • Fejlődési lehetőség
  • Folyamatos képzések
  • Innovatív termékekkel szakmai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest