Medior Angular Developer (Magyarország)

Magyarország legdinamikusabban fejlődő kiscsomaglogisztikával foglalkozó start-upjának bővülő IT csapatába keresünk Angular fejlesztő kollégát!

Medior Angular Developer

Feladatok

⦁ Rendszereinkhez kapcsolóód Frontend fejlesztési feladatok

⦁ Jelenlegi funkciók továbbfejlesztése

⦁ További funkciók írása

⦁ A jelenleg működő Frontendek újragondolása és újraírása

⦁ Meghatározott technológiai irányelvek alapján előre definiált fejlesztési feladatok végrehajtása és a fejlesztett termékek bevezetéséhez és üzemeltetéséhez teljes körű támogatás biztosítása

⦁ End-to-end business feature-ök tervezésében, becslésében és fejlesztésében való részvétel

⦁ Hibakeresés és javítás a hibabejelentések alapján

⦁ A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció folyamatos vezetése

Követelmények

⦁ Front-end fejlesztésben szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat

⦁ Egy SPA keretrendszerben szerzett tapasztalat (AngularJs, Angular, VueJs, React)

⦁ HTML5, CSS, JavaScript ismerete

⦁ Clean code koncepciók

⦁ Git ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

⦁ Docker / Kubernetes / OpenShift

⦁ Angular (2+) tapasztalat

⦁ Typescript nyelv, Bootstrap, ReactJS, Ajax, RxJS ismerete

⦁ Frontend kód Unit Testelésben szerzett tapasztalat

⦁ Szakirányú, felsőfokú végzettség

⦁ Skálázható rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

⦁ Versenyképes jövedelem

⦁ Dinamikus, fiatalos csapat

⦁ Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség

⦁ Stabil, hosszútávú munkalehetőség

⦁ Komplett termékfejlesztésben való részvétel

⦁ A legújabb, változatos technológiák használata