Medior FrontEnd fejlesztő (Budapest)

Partnercégünk a Német és Holland B2B piacra dolgozik. Olyan cégeknek kínálja saját fejlesztésű Fintech termékét, amelyeknek a mindennapi költségeik változóak, de az security/compliance szabályzatok miatt ezek precíz lekövetésére van szükség. Bővülés céljaból keresnek új kollégát Medior Frontend fejlesztői pozícióba.

Medior FrontEnd fejlesztő

Feladatok

  • A cég kártyakezelő rendszerének karbantartása és fejlesztése
  • Mobilalkalmazásának támogatása
  • Technikai problémák megkeresése és megoldása
  • Részvétel az agilis működésben

Elvárások

  • 3+ év szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Az alábbi technológiák és környezetek ismerete:
    • ES6 and TypeScript
    • SCSS, Less
    • Angular
    • RESTful API
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk

  • Szakmailag kihívást jelentő munka, fejlődést támogató szakmai környezet,
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődést garantáló céges kultúra, modern iroda, nemzetközi csapat
  • Rugalmas home office/irodai jelenlét

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest