MEDIOR/JUNIOR ÜGYFÉLMANAGER (Budapest)

Megbízónk 34 éve a magyar piacon lévő informatikai szolgáltató/rendszeintegrátor. Ügyfélkörük az egész országra kiterjed, beleértve az állami szektort és a versenyszférát is. A hagyományos hardverértékesítés mellett üzemeltetéssel, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldások értékesítésével és implementálásával foglalkozó vállalat.

MEDIOR/JUNIOR ÜGYFÉLMANAGER

Téged keresünk,

  • ha jó kapcsolatteremtő és ügyes értékesítő vagy, de hiányzik mögüled egy jól képviselhető cég, mérnöki háttérrel
  • ha már van informatikai területen szerezett értékesítői tapasztalatod
  • ha van tapasztalatod államigazgatási, közigazgatási IT termékek és szolgáltatások értékesítésében
  • ha szeretsz aktívan kapcsolatot tartani az ügyfelekkel, és nem okoz számodra gondot a precíz adminisztráció

Feladatok, amikben számítunk rád:

  • IT eszközök, hardverek értékesítése közép- és nagyvállalatoknak, valamint közintézményeknek
  • IT üzemeltetési szolgáltatás értékesítése kis-, közép- és nagyvállalatoknak, valamint közintézményeknek
  • aktív ügyfélkezelés (személyesen, Teamsen, telefonon)
  • minőségi, bizalomra és szakértelemre épülő partnerkapcsolat kialakítása
  • ügyfélkor kezelése
  • új üzleti lehetőségek feltárása, ügyfelek akvirálása
  • ügyféligények felmérése és generálása
  • ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás
  • szerződéskötés koordinálása, az értékesítési folyamat nyomon követése
  • közbeszerzési folyamatok és azok törvényi hátterének megismerése és elsajátítása (aktív DKÜ folyamatok ismerete előnyt jelent)

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • legalább 1-3 év account manager/key account manager pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezel az IT vagy a telekommunikációs szektorban
  • proaktív szemlélettel bírsz
  • belépű szintű aktív, működő kapcsolati rendszered van nagyvállalati/KKV ügyfélkörben és/vagy állami szférában
  • ismered az IT piacot (gyártók, disztribútorok, konkurencia)
  • van tapasztalatod komplex IT megoldások és IT szolgáltatások értékesítésében
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged van
  • pozitív, sikerorientált attitűd, dinamizmus jellemez
  • gépjárművezetői engedéllyel rendelkezel
  • ismered az irodai szoftvereket (Excel, Word, CRM, ERP)

Előnyt jelent:

  • meglévő aktív ügyfélkör
  • azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • mérnöki támogatás, háttér
  • korrekt és támogató menedzsment
  • versenyképes alapbér és teljesítmény alapú jutalék (negyedéves kifizetés)
  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • vidám, jókedvű csapat
  • home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest