Megújuló Energia Szakértő (16-2963) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megújuló Energia Szakértő (16-2963)

Nemzetközi színtéren is elismert energiaipari partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Megújuló energia beszerzése,
  • Kapcsolattartás a termelőkkel és partnerekkel,
  • Értékesítési ajánlatok kiadása megújuló- és zöld energia kapcsán,
  • Tárgyalások támogatása beszerzési oldalról,
  • Termékek árazási kalkulációjának elkészítése,
  • Kockázatok felmérése és számszerűsítése,
  • Energiatermeléssel kapcsolatos operatív tevékenységek koordinálása.

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat áramkereskedelem terén,
  • Megújuló iparág ismerete,
  • Aktív angol szóban és írásban,
  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bércsomag,
  • Heti 2 nap home office,
  • Modern irodai környezet,
  • Szakmai képzések, tréningek,
  • Nyelvtanulási lehetőség,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben,
  • Stabil munkahely, prosperáló üzletág.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest