Menedzser asszisztens (Magyarország)

Több vagyunk, mint energia a hétköznapokban. Kettőnk közös energiája kell majd ahhoz, hogy ügyfeleink zavartalak élvezhessék szolgáltatásainkat.

Csatlakozz az ÉMÁSZ csapatához!

Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. keresi asszisztensmunkatársát Budapestre!

Menedzser asszisztens

Feladatok

  • Az műszaki igazgató munkájának szervezése, segítése (napi posta kezelése, telefonok kezelése, vezető naptárának ellenőrzése és karbantartása
  • Kapcsolattartás a társaság valamennyi szervezeti egységével
  • Értekezletek előkészítése, szervezése, jegyzőkönyv-vezetés
  • Szerződések előkészítése
  • Jogosultság kezelés a társaság közös meghajtójához jogosultságok megkérése, módosítása, törlése
  • Irodaszer, anyag és szolgáltatás megrendelések és a hozzájuk kapcsolódó számlák ellenőrzése és igazolása, könyvelése
  • Előadások, előterjesztések készítése, szerkesztése
  • A vezető anyagainak rendszeres fordítása, lektorálása
  • Értekezletek és rendezvények megszervezése, szükséges anyagok, eszközök biztosítása
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség vagy szakirányú felsőfokú szakképesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 4-5 éves tapasztalat
  • Kommunikációképes szóbeli és írásbeli angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Gyakorlat magyar és idegen nyelvű prezentációk, elemzések készítésében
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készség, precizitás, jó szervezőkészség,
  • Határozottság, önálló munkavégzés, kreativitás
  • Folyamat és rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítik
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzák
  • Magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítanak számodra
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozhatsz