Mérlegképes könyvelő (Szolnok)

Külkereskedelemmel és gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Mérlegképes könyvelő

Elvárások:

Mérlegképes könyvelői végzettség, Amennyiben nem regisztrált könyvelő, úgy a regisztráció megszerzése

Előnyt jelent:

Uniós pályázatok könyvelésének ismerete, Könyvelői regisztráció megléte

Feladatok:

A cég teljes körű könyvelése és bérszámfejtése, Bevallások és év végi beszámoló elkészítése, Statisztikai adatszolgáltatások beküldése

Amit kínálunk:

Hosszútávú, bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony, , Munkaidő:, Napi 8 óra

Munkavégzés helye:

Szolnok

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Szolnok