Mérlegképes Könyvelő (Budapest)

Szívesen csatlakoznál egy nemzetközi cég magyar irodájához?

Autóalkatrésdzek forgalmazásával foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keressük regisztrált mérlegképes könyvelő kollégájukat aki izgalmas feladatokkal és előrelépési lehetőséggel találkozhat náluk.

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz!

Mérlegképes Könyvelő

Feladatok

  • teljeskörű könyvelési feladatok ellátás
  • könyvelőirodával való egyeztetés, folyamatok átvétele
  • beszámolók elkészítése
  • adóbevallás elkészítése
  • havi és éves zárás elkészítése
  • külső szolgáltatók számára statisztikák elkészítése
  • nemzetközi központ pénzügyi vezetője felé riportálás, kapcsolattartás angol nyelve

Követelmények

  • 5 év teljesköű könyvelési tapasztalat
  • regisztrált mérlegképes végzettség
  • magabiztos szóbeli angol nyelvtudás
  • biztos szakmai ismeretek

Amit kínálunk

  • home office lehetőség (heti 3-4 nap)
  • teljesítmény alapú bónusz
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest