Mérlegképes könyvelő (Siófok)

A hirdetés már lejárt!

Mérlegképes könyvelő

Feladatok

  • cégek gazdasági eseményeinek folyamatos és naprakész, törvényi előírásoknak megfelelő nyilvántartása, analitikus és főkönyvi könyvelések a számvitel szabályai szerint.
  • főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyezőségének ellenőrzése.
  • Bejövő bevételi, készlet- és költségszámlák, illetve valamennyi egyéb bizonylat előkészítése könyvelésre, könyvelés.
  • Évközi időszaki zárásokban, valamint éves beszámoló készítésben aktív közreműködés.
  • Gazdasági események összefüggéseinek követése, kontrollja.
  • Adatszolgáltatások készítése a főkönyv és analitika adataiból, partnerek számára igény szerint.
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és hatóságokkal.
  • Adóbevallások előkészítésében, készítésében, való aktív közreműködés.
  • Dokumentumkezelés adatvédelmi szabályzat szerint

Elvárások

  • pénzügyi, számviteli szakirányú középfokú végzettség,
  • naprakész számviteli és adózási ismeretek,
  • legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • megbízhatóság, precizitás, jó kommunikációs képesség,
  • felelősségérzet a munkakörbe tartozó teljes munkafolyamatért,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előny

  • Csapatban dolgozni tudó és akaró munkatársak jelentkezését várjuk
Siófok