Mérnök asszisztens (Budapest)

Partnerünk a világ elsőszámű független vállalatcsoportja, amely motorok (belsőégésű, hibrid, elektromos), elektromos hajtásláncok és akkumulátorok fejlesztésével foglalkozik főleg autóipari partnerei számára. Ezen túl részt vesznek a termékek szimulációs, tesztelési és kalibrációs folymataiban is egyaránt. Az általuk fejlesztett termékekkel személyautókban, járművekben és önvezető járművekben is találkozhatunk. Számukra keresünk mérnök asszisztenst. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Mérnök asszisztens

Feladatok

Az új mérnök asszisztens munkájának fő fókuszában a járműfejlesztési folyamathoz kapcsolódó hitelesítési adatok értékelése, elemzése és vizualizációja lesz. Feladatai továbbá:

  • Összetett hajtáslánc és motorfejlesztési projektek támogatása  (pl. konvencionális-, hybrid- és elektromos hajtások funkcionális biztonságának fejlesztése)
  • A fejlesztési csapat részeként aktív szerepet vállal a munkafolyamatok, módszertanok és az értékelő tool-ok fejlesztésében
  • A fejlesztőmérnökök napi munkájának támogatása
  • Napi szintű kapcsolattartás a külföldi partnerekkel

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Legalább középfokú végzettséggel (felsőfokú végzettség pl.: műszaki menedzser előnyt jelent)
  • Aktív, kommunikációképes német nyelvtudással (angol nyelvtudás előny)
  • MS Office felhasználói szintű tapasztalattal
  • Autóipari érdeklődéssel
  • Jó szervezési és priorizálási képeséggel
  • Kiemelkedő kommunikációs és analitikus készséggel
  • Megoldáscentrikus gondolkodásmóddal

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Magánegészségügyi biztosítás
  • Hibrid munkavégzés (lehetőség az 50%-os home officera)
  • Nyelvi kurzusok és készségfejlesztő tréningek
  • Kedvezményes élet és balesetbiztosítás
  • Shuttle buszok Érd és Budapest között

Munkavégzés helye

Érd

Budapest