Mérőeszköz technikus (Lukácsháza)

A hirdetés már lejárt!

Mérőeszköz technikus

Leírás

LUKÁCSHÁZI partnercégünk részére keresünk MÉRŐESZKÖZ TECHNIKUS munkatársakat 4 MŰSZAKOS munkarendbe.

Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Feladatok

  • Termelésben üzemelő különböző elektromos berendezések telepítése, javítása, karbantartása.
  • Biztosítani a gépek folyamatos üzemét. A hibák elhárításában szorosan együttműködni a mechanikus karbantartókkal.
  • Az elvégzett javítások dokumentálása, javaslattétel a karbantartási folyamatok optimalizálására, fejlesztésére.
  • Részvétel a közösen meghatározott képzéseken, tanfolyamokon.
  • Új és használt gépek telepítési, beüzemelési munkáiban való részvétel.

Elvárások
  • Villanyszerelő, elektrotechnikai technikus, automatizálási technikus.
  • Elektromos karbantartói területen termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Megbízható, önálló munkavégzés.
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő vállalat
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
  • Kiemelkedő munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges busz használat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Lukácsháza

Lukácsháza