Mérőszekrény önálló szerelő (Szeged)

Mérőszekrény önálló szerelő

Feladatok

  • A tipizált villamos mérő- és elosztószekrény kialakításokon felül egyedi műszaki tartalmú szekrények szerelése a csoportvezető iránymutatásai alapján
  • Anyagkezelési és anyagmozgatási feladatok ellátása az üzemben használt targoncák és raklapemelők segítségével
  • Az elkészült villamos mérő- és elosztószekrények bevizsgálása és a megfelelőségi nyilatkozat kiadása
  • A rendelkezésére bocsátott anyagi- és tárgyi eszközök állagának megőrzéséért felelősségvállalás

Elvárások

  • Villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány
  • Pontos, precíz és szabálykövető munkavégzés
  • Terhelhetőség és eredményorientáltság
  • Csapatmunka

Előnyök

  • Erősáramú berendezés felülvizsgálói végzettség
  • Emelőgépkezelői végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Szakmai életpálya támogatása
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek
  • Modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged