Mesterséges intelligencia a hétköznapokban tanfolyam (online) (Magyarország)

Mesterséges intelligencia a hétköznapokban tanfolyam (online)

Az AI használatával hatékonyabban dologzhatsz és előnyre tehetsz szert a munkaerőpiacon. Ezzel a képzéssel könnyen, célzottan tanulhatod meg használni a leghasznosabb AI-eszközöket, és profi mentoroktól tanulhatod meg az AI összes fortélyát, hogy a letöbbet tudd kihozni belőle. Tanulj meg együttműködni a mesterséges intelligenciával, mielőtt mások megelőznének!

Képzés tervezett indulása: 2024. július 25.

Feladatok

Képzésünk során gyakorlati úton sajátíthatod el a legfontosabb AI-eszközök használatát:

  • Megismered a ChatGPT, MidJourney, Dall-e, Adobe Firefly és más vezető AI-eszközöket
  • Megtanulod, hogyan alkalmazd az AI-t személyes és szakmai projektjeidben
  • Elsajátítod azokat a módszereket, például prompting technikákat, amelyekkel a legjobb eredményeket érheted el
  • Gyakorlati feladatokon keresztül tapasztalod meg az AI erejét a mindennapokban

Elvárások

  • 18+ életkor
  • Nyitottság az új technológiák iránt
  • Alap számítógépes ismeretek
  • Heti 14-15 óra tanulásra való elkötelezettség
  • Angol nyelvtudás előny - angol nyelvű a tananyagunk

Amit kínálunk

  • 4 hetes intenzív, gyakorlatorientált online képzés
  • Heti két alkalom élő mentorálással (csütörtök 17:00-21:00 & szombat 9:00-13:00)
  • Összesen 58 óra képzés (mentori foglalkozás, egyéni és csoportos munka)
  • Magyar nyelvű oktatás, angol nyelvű tananyaggal
  • Széles körű AI-eszköztár megismerése (ChatGPT, MidJourney, Dall-e, Adobe Firefly, Zapier, és még sok más)
  • Személyre szabott támogatás a mentoroktól
  • Rugalmas, munka mellett is végezhető
  • Azonnali alkalmazható tudás bármely szakterületen

Lépj be az AI világába! Jelentkezz képzésünkre az alábbi módon:

  • Töltsd ki online jelentkezési űrlapunkat és add meg néhány adatodat.
  • Válaszolj pár egyszerű kérdésre (életkor, nyelvtudás, motiváció, stb.).
  • Meghívunk egy kb. 15 perces, online onboarding beszélgetésre, ahol átbeszéljük a képzés részleteit, és minden kérdésedre válaszolunk majd.

Ne maradj le! Szerezz versenyelőnyt az AI-val és alakítsd át mindennapjaidat a mesterséges intelligencia erejével!

A képzés önköltséges formában elérhető. További részletekért és a jelentkezésért kattints ide