Metró légtechnikai karbantartó (Budapest)

Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Metró Üzemigazgatóság,

Metró Infrastruktúra Főmérnökség

metró légtechnikai karbantartó

munkakörbe felvételt hirdet

Feladatok:

  • Épületgépészeti rendszerek (szellőztető és légkezelő berendezések, légtechnikai hálózatok, Polgárvédelmi rendszerek, tűzvédelmi berendezések) karbantartási, javítási feladatainak ellátása a metróvonalak területén.

Elvárások:

  • szakmunkás/szakiskola végzettség: hűtő-, légtechnikai rendszerszerelő, valamint rokonszakmái (lakatos, műszerész, csőhálózat szerelő)

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • jó kommunikációs és együttműködési készség;
  • pontosság, precizitás, felelősségteljes önálló munkavégzés;
  • megbízhatóság, lelkiismeretesség

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat
  • technikusi végzettség
  • villanyszerelői végzettség

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a legkorszerűbb épületgépészeti berendezéseket, speciális rendszereket is magában foglaló tevékenységből adódóan egyedülálló -tapasztalatokat adó munkakör
  • folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • szakirányú továbbtanulás támogatása
  • cafeteria
  • ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint a velük egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
  • üdülési lehetőségek
  • igény szerint munkásszállói elhelyezés

Munkavégzés jellege, helye:

Nappalos munkarend. A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

Csatolni kérjük:

a jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot kérünk a bérigény megjelölésével.

A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

A munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal

Jelentkezési határidő: Folyamatos

Budapest