Metró műszaki ügyeletes (Budapest)

Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Metró Üzemigazgatóság,

Metró Infrastruktúra Főmérnökség

Metró műszaki ügyeletes

munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • a metró állomásain épületgépészeti berendezések üzemeltetése,
  • tűz és munkavédelmi felügyelet gyakorlása,
  • HAVARIA események megoldásában közreműködés (műszaki, forgalmi, utas baleset, tűz stb.).

A munkakör betöltésének feltételei

  • felvétel előtt: szakmai orvosi és alkalmassági vizsgálat
  • érettségi/középfokú szakképesítés vagy szakmunkás/szakiskola

Előnyt jelent:

  • érettségi és gépészeti vagy elektromos szakmacsoportos végzettség

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafeteria
  • kedvezményes üdülés
  • ingyenes utazás a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére is
  • igény szerint lakhatás biztosítása

A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

Munkavégzés jellege:

  • A munkaidő 12/24 folyamatos szolgálat.

A Jelentkezem gombra kattintva küldött fényképes önéletrajz beküldésével.

A felvételi tájékoztató pontos időpontjáról a jelentkezőket telefonon értesítjük.

Jelentkezési határidő: Folyamatos

Budapest