Junior épületgépész tervező (Budapest)

Junior épületgépész tervező

Feladatok

  • Bővítjük az MVM Csoport új tagvállalatának, a New Generation Building Solutions Hungary Kft.-nek csapatát. Az NGBSH számos sikeres projekttel maga mögött, egy lendületes, piacvezető, felületfűtés és -hűtés tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó vállalat, mely a fenntarthatóságot és az energiatudatosságot helyezi a középpontba.
  • felületfűtés-hűtés hőleadók 2D tervezése osztóktól
  • anyag konszignáció készítés
  • árajánlat készítés
  • gyártmánytervek készítése, ellenőrzés és gyártásba adás
  • projektdokumentáció, megvalósulási tervek készítése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • AutoCAD felhasználói szintű ismeret, 2D tervezés
  • irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Office: MS Excel, Word, Outlook)
  • jó kommunikációs készség

Előnyök

  • épületgépészeti (felületfűtés-hűtés) tervezési gyakorlat
  • angol, német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Mert versenyképes bér mellett egy hosszútávú munkalehetőséget kínálunk stabil munkahelyen.
  • Munkatársaink számára modern és biztonságos munkaeszközöket biztosítunk.
  • Kicsi, családias hangulatú cég vagyunk, hátterünk pedig az MVM Csoport, mely garanciát jelent a növekedésre, biztonságra és stabilitásra.
  • Leendő kollégánkat egy jó csapat, segítőkész munkatársak és befogadó légkör várja.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest