Önálló Építész Tervező (Budapest)

Az MVM ERBE Zrt. – az MVM Csoport mérnökirodája – villamos- és hőenergia termelő egységek, villamos átviteli és elosztó hálózatok működtetéséhez szükséges projektek előkészítésben, tervezésében és megvalósításában vesz részt, illetve vállalja ezen tevékenységek teljes körű elvégzését. Vállalatunk építészeti osztályára megbízható önálló építész munkatársat keresünk.

Önálló Építész Tervező

Feladatok

  • Tervezési projektek irányítása felméréstől a kivitelezés végéig
  • Épületfelmérés
  • Építészeti tervek elkészítése ArchiCAD programban
  • 3D látványtervek elkészítése
  • Önálló és csapatmunka feladatok
  • Kapcsolattartás a szakági társtervezőkkel
  • Helyszíni egyeztetés
  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • ArchiCAD ismerete, 3D modellezéssel és Photoshop ismerettel
  • Msc szakirányú diploma
  • 1-3 éves tervezői gyakorlat
  • Photoshop ismerete
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • 3D látványtervező program ismerete
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel

Előnyök

  • Több éves releváns gyakorlat
  • Tervezői jogosultság
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil szakmai háttérben tervezői tapasztalat megszerzése, gyarapítása
  • Változatos tervezési feladatok, fejlődési lehetőség
  • Jövedelem megegyezés szerint
  • Béren kívüli juttatások
  • Továbbképzéseken való részvétel

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest