Medior épületgépész tervező (Budapest)

Medior épületgépész tervező

Feladatok

  • Bővítjük az MVM Csoport új tagvállalatának, a New Generation Building Solutions Hungary Kft.-nek csapatát. Az NGBSH számos sikeres projekttel maga mögött, egy lendületes, piacvezető, felületfűtés és -hűtés tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó vállalat, mely a fenntarthatóságot és az energiatudatosságot helyezi a középpontba.
  • Fő feladatok:
  • ajánlati, gyártási, megvalósulási tervek és anyag konszignáció készítése, ajánlatok kiadása
  • kivitelezőink, külsős tervezők és ügyfelek tervezői támogatása
  • ügyfelekkel történő rendszeres kapcsolattartás
  • értékesítés támogatása
  • különböző projektekben való aktív részvétel, a projektek nyomon követése
  • termékfejlesztésekben való részvétel, terméktámogatás

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (épületgépész mérnök/energetikai mérnök/építészmérnök/építőmérnök)
  • tervezői jogosultság: G - Építmények gépészeti tervezése
  • 3-5 éves tervezői gyakorlat épületgépészeti területen
  • AutoCAD ismeret, gyakorlat, 2D tervezés
  • irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Office: MS Excel, Word, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes, precíz, pontos munkavégzés
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • kiváló csapat együttműködési készség

Előnyök

  • kisebb csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • MV-G jogosultság
  • TÉ - Épületek energetikai tanúsítása jogosultság
  • NGBS rendszer/iCON automatika/SmartHome ismeret/gyakorlat
  • angol, német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes bér és juttatás
  • egészségbiztosítás
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • modern munkakörnyezet
  • mobilitási támogatás
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest