Microsoft infrastruktúra rendszergazda (Budapest)

Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk MS infrastruktúra rendszergazda kollégát

Microsoft infrastruktúra rendszergazda

Feladatok

  • Microsoft alapú infrastruktúra üzemeltetéssel, fejlesztéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Exchange alapú levelezés üzemeltetése, fejlesztése (hybrid)
  • Active Directory kezelése
  • Vírusvédelmi rendszer üzemeltetése
  • Magasabb (L2) szintű hibakezelés, problémamegoldás, támogatási feladatok elvégzése
  • IT infrastruktúrát érintő projektekben történő aktív részvétel

Követelmények

  • 3-5 év szakmai tapasztalat Microsoft 365 szolgáltatások üzemeltetésében
  • Magabiztos az angol nyelvtudás
  • Microsoft alapú vállalati rendszerekben való jártasság (AD, DNS, DHCP, GPO, DFS)
  • Haladó Microsoft Exchange üzemeltetési ismeretek
  • Vállalati vírusvédelem üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Haladó PowerShell ismeretek

Amit kínálunk

  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Széles körű juttatások
  • Egészségbiztosítás
  • Heti 3 nap home-office lehetőség

Budapest