MIGMAG hegesztő / összeszerelő (Hollandia)

A Covebo munkaközvetítő csoport immáron 20 éve foglalkoztat sikeresen munkavállalókat a fémipari szektorban is. Mára Hollandia egész területén rendelkezik megbízókörrel, több irodája is fémipari munkákra specializálódott olyan ügyfelekkel is, akik folyamatosan keresnek tapasztalt hegesztőket és szerkezetlakatosokat is. Biztosan megtaláljuk a számodra legmegfelelőbb felkérést, legyen szó vékony vagy vastag anyagok hegesztéséről. Akár hajógyártásról, akár gépgyártásról vagy alkatrészgyártásról beszélünk, nálunk lehetőséged van hosszú távon, stabil munkahelyen dolgozni.

Ha van kellő tapasztalatod hegesztésben, legyen szó vékony lemezekről vagy vastag szerekezeti elemekről, akár tartályokról, és jól beszélsz angolul vagy hollandul, vedd fel a kapcsolatot velünk és találjuk meg együtt a hozzád leginkább illő munkát!

MIGMAG hegesztő / összeszerelő

Feladatok

  • MIGMAG hegesztőként és összeállítóként különböző ipari ágazatok részére állítod elő a termékeket. Gondolunk itt főleg az autóipari elemekre, hajógyártással-, élelmiszeriparral-, infrakstruktúrával-, építőiparral- valamint mezőgazdasági gépek vagy emelőgépek gyártásával foglalkozó cégekre.
  • A munkákhoz elengedhetetlen a rajzolvasási készség és az önálló munkavégzés, hisz sok ügyfelünk nem sablonnal dolgozik, hanem rajz alapján kell összeállítani és hegeszteni. Leggyakrabban szénacél anyagismeretre van szükség, de van több megbízónk, akik alumínium illetve rozsdamentes acél termékek előállítására szakosodtak.
  • Ha az elmúlt 3 évben hegesztőként dolgoztál és szívesen vállalnál munkát Hollandiában, jelentezz a Covebo-hoz!

Elvárások

  • MIGMAG hegesztésben szerzett tapasztalat (minimum 3 év munkatapasztalat a közelmúltból)
  • Önállóan tudsz rajzról hegeszteni és összeállítani
  • Szénacél, alumínium vagy rozsdamentes acél anyagismeret
  • Angol vagy holland nyelvtudás (minimum B1, szóban és írásban)
  • Minőségi, precíz munkavégzés
  • Pozitív hozzállás a munkához és a kollégákhoz is
  • B kategóriás jogosítvány

Tanulmányok

  • Szakirányú végzettség

Előnyök

  • Élő minősítés
  • Hollandiai munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Heti nettó 520-550 euró fizetés a munka jellegétől függően, melyből a szállás és az egészségbiztosítás költsége már nem kerül levonásra
  • Útiköltségtérítés 0,23 euró / km ( saját autó esetén) Igény esetén céges autót biztosítunk
  • Megfelelő munkaruházat
  • Jól felszerelt szállás saját szobával
  • Megbízható munkáltató Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Lehetőség a minősítés megeszerzésére

Szükséges nyelvismeret

  • angol vagy holland társalgási/kommunikációs szinten

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő
  • Beosztott

Munkavégzés helye

  • Nijkerk