Minőségbiztosítási csoportvezető (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Minőségbiztosítási csoportvezető

Leírás

Kiemelt multinacionális veszprémi Partnerünkhöz keresünk munkatársat Minőségbiztosítási csoportvezető munkakörbe:

Feladatok

  • A minőségügyi szabványok gyártási környezetben történő megfelelő alkalmazása
  • Új minőségügyi technikák bevezetésének koordinálása
  • A minőségügyi munkához kapcsolódó jelentések szakmai kontrollja
  • Minőségügyi projektek koordinálása és felkövetése
  • A minőségre vonatkozó gyártási adatok gyűjtése, összegzése
  • Kapcsolattartás a társterületekkel
  • Vevői elégedettség növelése, megfelelő vevői kapcsolat fejlesztése
  • Támogatás a vevői látogatásokon, vevői auditokra való felkészülés koordinálása
  • Termelési egység felkészítése auditokon való megfeleléshez
  • Minőségüggyel kapcsolatos képzések, oktatások megtervezése, oktatási feladatok ellátása
  • Kollégák szakmai kompetenciájának felmérése, fejlesztése
  • Közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel, a vevők képviselőivel
  • A minőségügyi csapat koordinálása, szakmai vezetése
  • P-FMEA, 8D, PDCA, FTA, Control Plan, MSA, vevői reklamációk kezelése, vezetése

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség preferáltan mérnöki területen
  • 1-2 év csoportvezetői tapasztalat
  • Min. 4-5 év szakmai tapasztalat minőségbiztosítási területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Személyre szabott tehetségmenedzsment
  • Magán egészségbiztosítás
  • Employee Assistance Program
  • Fix 13. havi fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém