Minőségbiztosítási vezető (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Minőségbiztosítási vezető

Feladatok

  • Irányítja a terület minőségbiztosítási tevékenységét;
  • Irányítja a folyamatos fejlesztési projekteket;
  • A minőségügyi szabványok megfelelő alkalmazásának ellenőrzése;
  • Minőségügyi technikákhoz kapcsolódó oktatások lebonyolítása;
  • Vevői látogatások támogatása;
  • Minőségügyi csapat szakmai vezetése és kontrollja;
  • Különböző, selejt-csökkentésre irányuló törekvések meghatározása, a végrehajtás, szakmai ellenőrzése;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

  • 2-3 év csoportvezetői munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú műszaki vagy minőségügyi végzettség;
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • PDCA, FMEA és 8D módszerek ismerete, ezek gyakorlati alkalmazásában való jártasság.

Amit kínálunk

  • Modern gyártókörnyezet;
  • Szakmailag támogató menedzsment;
  • Jövőbemutató termék;
  • Fejlődési lehetőség.

Előnyök

  • Német/Francia nyelv ismerete

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém