Minőségellenőr (Jászfényszaru)

A hirdetés már lejárt!

Minőségellenőr

Leírás

Európai szinten egyedülálló csomagoló anyagokat gyártó vállalat várja saját állományába új Minőségellenőr munkatársát!

Feladatok

  • Az alapanyagok és a késztermék fizikai és kémiai tulajdonságaival kapcsolatos ismeretek és készségek megszerzése
  • A minőségbiztosítási eljárásokra vonatkozó ismeretek elsajátítása
  • Laboratóriumi berendezések működtetése, figyelembe véve a biztonságos munkavégzés gyakorlatát és követelményeit

Elvárások
  • Középiskolai végzettség (Előnyként számít a vegyipari végzettség)
  • 2-5 év ellenőrzési és minőségbiztosítási gyakorlat
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása (3 nap munka 06:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap munka 18:00-06:00, 3 nap pihenő)

A munkarend havi szinten 15 nap munkavégzést foglal magában.

Amit kínálunk
  • Rendszeres bérfejlesztéssel várjuk új kollégainkat
  • Cég SAJÁT állományába történő felvételt biztosítunk!
  • Stabil, biztos hátterű munkahely
  • Napi egyszeri ingyenes melegétkezés
  • Ingyenes céges buszjáratok: Jászberény, Pusztamonostor, Jászfényszaru, Hatvan, Tura, Boldog
  • Bejárási támogatás a céges busszal nem érintett településeken

Jelentkezését várjuk a "JELENTKEZEM" gombra kattintva vagy telefonon az alábbi elérhetőségen: +36 20 519 9476 !

Munkavégzés helye

Jászfényszaru