Minőségirányítási rendszermérnök (Hatvan)

Minőségirányítási rendszermérnök

Leírás

Autóipari, családbarát partnerünk számára keresünk kollégát Minőségirányítási rendszermérnök pozícióba.

Feladatok

  • QM rendszer dokumentáció kezelése és aktualizálása
  • A központi eljárási utasításokban meghatározott követelmények betartásának biztosítása, változtatások bevezetése
  • QM alapismeret oktatása
  • Belső rendszer és folyamataudit támogatása, tanúsító auditon részvétel
  • Akciótervek kezelése, egyéb statisztikák készítése
  • Auditterv készítése
  • Vevői auditokon való részvétel, akció tervek nyomonkövetése

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves, releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat (IATF 16949 szabvány ismerete előnyt jelent)
  • Minőségügyi technikák ismerete
  • Proaktivitás, határozott fellépés, jó kommunikációs készség, cél és feladatorientáltság, terhelhetőség.

Amit kínálunk
  • Támogató légkör
  • Felelősségteljes feladatok
  • Multinacionális vállalati háttér

Munkavégzés helye

Hatvan

Hatvan