Minőségirányítási vezető (Sárvár)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk, Magyarország egyik legjelentősebb élelmiszeripari vállalata számára keresünk Minőségbiztosítási vezetőt.

Minőségirányítási vezető

Feladatok

  • minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése és ellenőrzése releváns szabványoknak megfelelően;
  • BRC, IFS, vevői és egyéb minőségügyi és élelmiszerbiztonsági auditok szervezése, levezetése;
  • HACCP rendszer kialakítása, folyamatos fejlesztése, karbantartása és felülvizsgálata;
  • a fogyasztói és vevői/partner minőségügyi és élelmiszerbiztonsági reklamációk kezelése;
  • együttműködés a vállalat minden kapcsolódó osztályával;
  • a területéhez tartozó projektek vezetése és/ vagy koordinálása;
  • technológiai, minőségbiztosítási, higiéniai és labor csapatok irányítása (újító elképzelések támogatása, mentorálás)

Követelmények

  • felsőfokú élelmiszeripari végzettség;
  • IFS, BRC, HACCP ismeretek;
  • belső auditori képzés;
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez szükséges);
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete;
  • jó kommunikációs és csapatszervező képesség;
  • tapasztalat a stratégiai tervezésben és változásmenedzsmentben;

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • versenyképes bérezés, juttatási csomag
  • vállalati gépjármű magánhasználatra is
  • izgalmas szakmai kihívások

Munkavégzés helye

Sárvár

Sárvár