Minőségügyi csoportvezető (Pécs)

Minőségügyi csoportvezető

Leírás

Feladatok

  • Felügyeli és vezeti a mérnökök, technikusok munkáját minőségügyi szempontból
  • Megismeri és betartja, bevezeti a vevői elvárásokat a szervezet minden szintjén
  • Elkészíti a termék (VDA6.5) és folyamataudit (VDA6.3) tervet a releváns területeken
  • Végrehajtja a belső jóváhagyási folyamatot
  • Értékeli annak az eredményét, nyomon követi a hiányosságok teljesítését
  • Kontrollálja a PPAP dokumentum benyújtás folyamatát a vevőnek, valamint a termék validációs folyamatot
  • Kezdeményezi a szükséges minták gyártását a vevővel megegyezett határidőkön belül
  • Nyomon követi az eredményeket és beszámol a vevőnek a hozott intézkedésről, hogy elérjük a jóváhagyott státuszt
  • Elkészíti a havi minőségmutatókat
  • Jóváhagyja a változtatásokat minőségbiztosítási szempontból
  • Megérti a hibát és koordinált tevékenységet végez a gyökérok feltárása érdekében
  • Elvégzi a szükséges értesítéseket a hiba vevőhöz kerülésének megakadályozása érdekében
  • Rizikóelemzést végez és szükség esetén javaslatot tesz a gyártás leállítására

Elvárások

  • Gépész-/villamosmérnök Bsc vagy Msc diploma vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • 5 év szakmai tapasztalat elektronikai vagy mechanikai gyártásban
  • 5 év szakmai tapasztalat autógyártásban
  • Termékfelelősség
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásbeli, szóbeli)
  • IPC szabványok ismerete
  • Analitikus gondolkodás, stressztűrő képesség
  • Irányítási, koordinálási készség
  • Szakmai támogatás nyújtása
  • Autóipari szabványok, rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs