Minőségügyi csoportvezető (Esztergom régió) (Esztergom)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Minőségügyi csoportvezető (Esztergom)

Feladatok

  • A minőségügyi mérnök csapat koordinálása;
  • A minőségügyi mérnökök támogatása a gyártási és vevői minőségügyi tevékenység során – alkatrész bemintázások, vevői reklamációk, auditok, selejt-csökkentés, stb.;
  • Kapcsolattartás a vevőkkel a meglévő és új termékeknél;
  • Kimutatások készítése a felsővezetés számára;
  • A minőségügyi mutatók folyamatos monitorozása, KPI-ok fejlesztése, javítására szolgáló akciók definiálása és felkövetése;
  • Részvétel a minőségirányítási rendszer működtetésében és folyamatos fejlesztésében;
  • Belső auditokban való aktív részvétel;
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Minimum 5 év minőségirányításban szerzett tapasztalat;
  • Autóipari szabványok ismerete (pl.: IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5);
  • Minőségügyi módszerek, eszközök ismerete: 8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, CP, SPC, MSA, 5S, Kaizen, APQP, PPAP, stb.;
  • Határozott, rugalmas és eredmény orientált személyiség;
  • Jó kommunikációs és szervezési készségek,
  • Jó probléma megoldó képesség;
  • Önálló proaktív munkavégzés;
  • A csapat tagjainak támogatása és koordinálása;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és széleskörű juttatási rendszer;
  • Összetartó csapat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Színes, kihívásokkal teli munkakör.

Előnyök

  • Német nyelvtudás;
  • Vezetői tapasztalat;
  • SAP rendszer ismerete;
  • IATF 16949:2016 belső auditori képzettség;
  • VDA 6.3 folyamat auditori képzettség;
  • IMDS rendszer felhasználó szintű ismerete.

Munkavégzés helye

  • Esztergom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Esztergom