Minőségügyi mérnök (Baranya vármegye)

Minőségügyi mérnök

Leírás

Baranya megyei fémipari gyártó partnercégünk számára keresünk Minőségügyi mérnök munkatársat.

Feladatok

  • Termelés támogatása minőségügyi szempontokból
  • Az új termékek és projektek támogatása
  • Részvétel a gyártási dokumentumok tervezésében, ellenőrzésében
  • Beszállítói és vevői irányú minőségügyi feladatok ellátása (auditok, reklamáció kezelés)
  • Minőségügyi adatok elemzése, riportálása
  • Dokumentációk elkészítése

Elvárások
  • Felsőfokú, műszaki végzettség
  • Néhány éves tapasztalat minőségügyi területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód, pontosság

Amit kínálunk
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér

Munkavégzés helye

Baranya megye