Minőségügyi vezető (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát a következő pozícióba:

Minőségügyi vezető

Feladatok

  • A területen dolgozó kollégák szakmai irányítása, motiválása, fejlesztése;
  • A minőségügyi rendszer felügyelete,fejlesztése;
  • Belső és külső auditok, vevői auditok előkészítése, lebonyolítása és nyomon követése;
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, javító intézkedések bevezetésének támogatása, felügyelete;
  • Minőségügyi folyamatok fejlesztése, fejlesztési projektek koordinálása;
  • Társosztályok támogatása minőségügyi oldalról;
  • KPI-ok elemzése, folyamatos fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat minőségbiztosítás területe;
  • Autóipari gyártó vállalatnál, minőségügyi területen szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat;
  • Belső auditori képzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Magabiztos MS Office ismeretek.

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Emberközpontú szervezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Német nyelvismeret

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Székesfehérvár