Model Based Functional Safety gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Jaguar Land Rover a legnagyobb befektető cég az autóipari kutatások és fejlesztések területén. Angol gyökerekkel rendelkező multinacionális nagyvállalat, akik az innovatív technológiai fejlesztéseket az évszázados hagyományokkal rendelkező brit szakértelemmel ötvözik. Céljuk, hogy ügyfeleiknek inspirációt és élményeket nyújtsanak a világ bármely pontján.

Model Based Functional Safety gyakornok

Feladatok

  • Termék- és rendszer modellek fejlesztése a Jaguar Land Rover járművek teljes skáláján
  • Technikai támogatás és segítségnyújtás az operatív csapat számára a termék- és rendszertervezés, valamint a funkcionális biztonság témáiban
  • Közvetlen felettes támogatása különböző feladatokban

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás (napi szinten kell majd használni)
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Functional Safety ismeretek

Munkaidő

  • Heti minimum 20 óra munkavégzés
  • Hétfőtől péntekig rugalmasan

Amit kínálunk

  • Br. 2085 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Modern iroda
  • Betanulás után heti 1-2 nap home office lehetőség

Előnyök

  • Tapasztalat rendszermérnöki vagy funkcionális biztonsági eljárások alkalmazásában, valamint összetett műszaki problémák megoldásában

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest