Műanyagüzemi vezető (ZJ) (Budapest)

(AJ 1452)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Műanyagüzemi vezető (ZJ)

Feladatok:

  • Termelési tervhez tartozó gyártási megbízások teljesítése, minőségi és mennyiségi követelmények betartása mellett.
  • A termelési folyamatok irányítása, felügyelete, koordinálása, ellenőrzése és folyamatos optimalizálása.
  • Minőségi eltéréseknél illetve magas selejtarány esetén a hiba ok megállapítása azonnali és javító intézkedések bevezetése, eredményesség igazolása.
  • Termelés során felmerülő akadályok, problémák elhárítása, együttműködve a javításért felelős társrészlegekkel.
  • A beosztott munkatársak szakmai felügyelete, munkájuk koordinálása, folyamatos oktatásuk megszervezése, az üzemi folyamatok operatív irányítása.
  • A költséghely felkészítése a minőségügyi, munkavédelmi és környezetvédelmi auditokra.
  • Aktív részvétel a gyártásbővítésben, termék áttelepítésekben, gépek és perifériák bővítésében, együttműködve az anyavállalattal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (műanyagipari mérnöki, gépészmérnöki végzettség előny),
  • MŰANYAG FRÖCCSÖNTÉSBEN szerzett 3- 5 év tapasztalat,
  • Termelésben, fizikai állomány vezetésében 1-2 éves VEZETŐI tapasztalat (termelésvezető, részlegvezető, üzemvezető),
  • Kommunikáció szintű NÉMET vagy angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Határozott, proaktív, lendületes személyiség.

Munkavégzés helye: M0/Budapest déli része

Budapest