A hirdetés már lejárt!

Munkafelvevő

MUNKAFELVEVŐ Székesfehérvári MárkszerviZ keres munkafelvevő munkatársat a csapat bővítése érdekében.

Feladatok:

  • Ügyfelek fogadása és szakszerű tájékoztatása szolgáltatásokról
  • A műhelykapacitás optimális kihasználtságának érdekében a szerelő munkatársak tevékenységének szervezése, az előjegyzés folyamatos vezetése
  • Szervizszolgáltatások értékesítése
  • A gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Számlázás

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek.
  • Magas szintű ügyfélorientáltság.
  • Jármű szerkezeti ismeretek, alkatrész ismerete
  • Ügyviteli szemlélet, pontosság,

Előnyök:

  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség.
  • Munkafelvevői vagy értékesítői tapasztalat autóipari területen
  • Számítógép felhasználó szintű kezelése,
  • Széles látókör,
  • Logikus gondolkodás,
  • Pontos, precíz munkavégzés ,
  • B,C kategóriás vez.engedély
  • VW, Opel gyártmányok ismerete.

Amit kínálunk:

  • fix alapbér,
  • teljesítmény arányos kiegészítés,
  • cafetéria,
  • év végi bonusz
  • szakmai fejlődési lehetőségek az autóiparban
  • korrekt munkakörnyezet és csapatmunka

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Raktár utca

önéletrajzzal

Székesfehérvár