Munkafelvevő (Budapest)

MUNKAFELVEVŐ - OPEL GYULAI XVII. KERÜLETI MÁRKAKERESKEDÉS

Az Opel Gyulai XVII. Kerületi Márkakereskedés keres munkafelvevő munkatársat a csapat bővítése érdekében.

Ha szereted az autókat, dinamikus vagy, és élvezed az ügyfélkapcsolatokat, akkor ez a lehetőség neked szól!

Feladatok

  • Ügyfelek fogadása és szakszerű tájékoztatása szolgáltatásokról
  • Ügyféligények megfelelő megoldások ajánlása
  • A műhelykapacitás optimális kihasználtságának érdekében a szerelő munkatársak tevékenységének szervezése, az előjegyzési napló folyamatos vezetése
  • Szervizszolgáltatások értékesítése
  • A gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • A tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek.
  • Magas szintű ügyfélorientáltság.
  • Jó problémamegoldó készség és rugalmasság.
  • Az autók és az autóipar iránti szenvedély.

Előnyök

  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség.
  • Munkafelvevői vagy értékesítői tapasztalat autóipari területen.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés .
  • Szakmai fejlődési lehetőségek az autóiparban
  • Kellemes munkakörnyezet és csapatmunka
  • Oktatások és tréningek

Küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet!

Az Opel Gyulai XVII. Kerületi Márkakereskedés örömmel várja azokat a lelkes és szakmailag elkötelezett jelentkezőket, akik szeretnék részévé válni egy dinamikus csapatnak és hozzájárulni az Opel márkakereskedés sikeréhez.

Budapest