Munkafelvevő (Gödöllő)

Különleges gépjárművek tervezésével és építésével foglalkozó cég megbízásából, gödöllői telephelyére (Gödöllői Ipari Park) keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkafelvevő

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség, Középfokú - kommunikációs szintű angol nyelvtudás, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word), Jó szervező- és problémamegoldó készség, Ügyfélcentrikus szemléletmód, Kiváló kommunikációs képesség, Megbízható, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

Szakirányú felsőfokú végzettség

Feladatok:

Telefonon történő bejelentések kezelése, Ügyféligények rögzítése, probléma feltárás, Szervizbe érkező járművek munkafelvétele, Szerviz időbeosztásának optimális alakítása, szervezése, Szerviz árajánlatok készítése, Ügyfél értesítések és időpont-egyeztetések végzése, Az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a javítási folyamat során, Munkalap kiállítása, Együttműködés a beszállítókkal, illetve a cég egyéb részlegeivel (raktár, értékesítés, stb.), A tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása, , Megbízóról:, A különleges gépjárművek tervezésére és építésére 2003-ban megalapított cég elsődleges célja a tökéletes jármű-, felépítmény kompozíció megalkotása, Ügyfeleik igényeinek maximális kielégítése

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, 100% bejelentett munkaviszony, Hosszú távú, stabil munkalehetőség, Modern, korszerű munkakörnyezet, Szakmai fejlődési lehetőség, Kihívást jelentő, változatos munka, Munkába járás támogatás, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Gödöllő