Munkaügyi-, bérszámfejtő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapest XIII. kerületi székhelyű, kiskereskedelmi boltokat üzemeltető cég tapasztalt

Munkaügyi-, bérszámfejtő

kollégát keres.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A mindenkori jogszabályoknak megfelelő, teljes körű bérszámfejtés;
  • Beléptetés- kiléptetés adminisztrációs kötelezettségeinek elvégzése, hatósági jelentések;
  • Cafeteria rendszer működtetése, számfejtése
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Személyi anyagok bizalmas kezelése
  • Munkáltatói-, jövedelemigazolások kiállítása
  • Letiltások kezelése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Munkaügyet érintő vezetői riportok készítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség
  • Releváns területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel)
  • Munka Törvénykönyvének ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest